Loading...

Cilvēki

Sākums /  Cilvēki / 

Kodols

"nēbetjā" ir komanda vārda visplašākajā nozīmē. Lai arī mūsu kodolu veido dibinātāju tandēms, jebkurā projektā, kurā nepieciešamas papildus ekspertīzes un pieredzes, mēs sadarbojamies ar plašu draugu un partneru loku, ko veido ne tikai profesionāli pašnodarbinātie, bet arī pieredzējuši uzņēmumi un starptautiskas izglītības institūcijas.
Ieva Rozentāle
dibinātāja

Daudz domā, analizē un palīdz citiem darīt to pašu.

Doktorantūras pētniece un lektore Amsterdamas Biznesa skolā, stratēģiskā menedžmenta un radošo industriju konsultante, vieslektore un darbnīcu vadītāja, starptautiskas domnīcas “Vizier” dalībniece un līdz-izveidotāja. Dzīvo kaut kur starp Rīgu, Amsterdamu un atvaļinājumu. Patīk sporta veidi, kur var sasisties. Tic labajam.

Jānis Ķīnasts
dibinātājs

Plāno un rada vietas, raksta un stāsta to, ko nemāk noklusēt.

Vides dizainers ar septiņu gadu pieredzi pilsētvides plānošanas un dizaina projektos Latvijā, Grieķijā, Ēģiptē, Tasmānijā un Honkongā. Uzstājies konferencēs Polijā, Francijā, Velsā un Vācijā. Papildus SIA "nēbetjā" arī studiju kursu "Ievads dizaina studijās" un "Inovācijas arhitektūrā un dizainā" izveidotājs "EKA", kā arī kopstrādes vietas "DarbaVieta" līdz-dibinātājs un radošo industriju centra "Skola6" valdes loceklis. Viens no sarunu festivāla "LAMPA" kodolgrupas dalībniekiem. Dzimis Jelgavā, uzaudzis Durbē un Liepājā, bet pieaudzis Rīgā. Pašlaik par savu mājvietu sauc Cēsis.


DRAUGI

"nēbetjā" iestājas par multi-disciplināru pieeju un sadarbību
DarbaVieta
Radošo industriju centrs

Strādājam sev - kopā!

Vieta darbam, darbnīcām, studijām, radošajiem uzņēmējiem, māksliniekiem, notikumiem un mijiedarbībai.  Vieta radošai kopienai, ideju apmaiņai un augšanai.

Decor Print
Sadarbības partneris

UV druka

Decor Print specializējas augstas kvalitātes UV drukā, kas iespējama uz daudzveidīgiem plākšņu materiāliem. Papīrs, magnēts, stikls, kompozīti, koks (saplāksnis), metāls u.c.

LAMPA
Lieldraugs

Sarunu festivāls

Sarunu festivāls LAMPA ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē.

Urban Connectors
Līdzdomātāji

Radoša pilsētattīstība

Urban Connectors ir Amsterdamā mājvietu radusi aģentūra, kas specializējas dažādu kopinovāciju projektu un procesu radīšanā, atvieglošanā, vadīšanā un izpētē. Caurredzamība, starpdisciplināra pieeja, komandas darbas un iesaiste ir uzņēmuma galvenie darbības principi.