Loading...

Cilvēki

Sākums /  Cilvēki / 

Kodols

"nēbetjā" ir komanda vārda visplašākajā nozīmē. Jebkurā projektā, kurā nepieciešamas papildus ekspertīzes un pieredzes, mēs sadarbojamies ar plašu partneru loku, ko veido ne tikai profesionāli pašnodarbinātie, bet arī pieredzējuši uzņēmumi un starptautiskas izglītības institūcijas.
Ieva Rozentāle
dibinātāja

Daudz domā, analizē un palīdz citiem darīt to pašu.

Doktorantūras pētniece un lektore Amsterdamas Biznesa skolā, stratēģiskā menedžmenta un radošo industriju konsultante, vieslektore un darbnīcu vadītāja, starptautiskas domnīcas “Vizier” dalībniece un līdz-izveidotāja. Dzīvo kaut kur starp Rīgu, Amsterdamu un atvaļinājumu. Patīk sporta veidi, kur var sasisties. Tic labajam.

Jānis Ķīnasts
dibinātājs

Plāno un rada vietas, raksta un stāsta to, ko nemāk noklusēt.

Ar bakalaura grādu vides zinātnē un maģistra grādu mākslā ar specialitāti dizainā Jānis Ķīnasts pēdējo desmit gadu laikā strādājis un studējis ne tikai Latvijā, bet arī Grieķijā, Eģiptē, Tasmānijā un īsu brīdi arī Honkongā. 2013. gadā iesaistījies "Urmadic University" projektā un mācījies pie dizaina filozofa Tony Fry.

Ar publikācijām un darbnīcām piedalījies konferencēs Polijā, Francijā, Velsā un Vācijā. Raksti publicēti žurnālos "Latvijas Architektūra", "Modernists" un interneta medijā "Satori". Kā lektors strādājis Latvijas Universitātē un Ekonomikas un Kultūras augstskolā, kur izstrādājis studiju kursus "Ievads dizaina studijās" un "Inovācijas arhitektūrā un dizainā". Cēsu pilsētas Mākslas skolas veidošanas pasniedzējs un direktora p.i.

Tīna Alise Drupa
izpētes asistente

rūpējas par domu un darbu jēgpilnumu.

Tīna apgūst cilvēkekoloģiju (Atlantikas Koledža, Mena, ASV) ar vēlmi vairot līdzsvarotu un taisnīgu nākotni cilvēkiem un visam dzīvajam. Savā koledžā ir dalībniece un līdzvadītāja ilgtspējīgas darbības komitejai, izstrādājot zero-waste stratēģiskās pieejas, koledžas resursu plūsmā. 2019. gadā, fokusējoties uz vides politiku, Tīna, aktīvistu grupas “[Earth]” ietvaros, devās uz ANO augsta-līmeņa ilgtspējīgas attīstības sapulci un ANO Vispārējo konvekcijas klimata pārmaiņu konferenci. Pieredze veda pie atziņas, ka pārmaiņām cilvēkos jābūt daudz dziļākām nekā pašlaik esam gatavi dot. 

Daļa no kodola Cēsu Pluriversitātes izglītības dizaina pētniecības projektā. Lepna būt daļa no Apvienotās Pasaules Koledžas (Nīderlande) absolventu kopienas. 

Lai būtu mierā, meditē, veidojot keramikas izstrādājumus un grebjot koka karotes.  


DRAUGI

"nēbetjā" iestājas par multi-disciplināru pieeju un sadarbību
DarbaVieta
Radošo industriju centrs

Strādājam sev - kopā!

Vieta darbam, darbnīcām, studijām, radošajiem uzņēmējiem, māksliniekiem, notikumiem un mijiedarbībai.  Vieta radošai kopienai, ideju apmaiņai un augšanai.

Decor Print
Sadarbības partneris

UV druka

Decor Print specializējas augstas kvalitātes UV drukā, kas iespējama uz daudzveidīgiem plākšņu materiāliem. Papīrs, magnēts, stikls, kompozīti, koks (saplāksnis), metāls u.c.

LAMPA
Lieldraugs

Sarunu festivāls

Sarunu festivāls LAMPA ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē.

Urban Connectors
Līdzdomātāji

Radoša pilsētattīstība

Urban Connectors ir Amsterdamā mājvietu radusi aģentūra, kas specializējas dažādu kopinovāciju projektu un procesu radīšanā, atvieglošanā, vadīšanā un izpētē. Caurredzamība, starpdisciplināra pieeja, komandas darbas un iesaiste ir uzņēmuma galvenie darbības principi.